malatyaspor.com.tr

yeni malatyaspor

Malatyaspor:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Malatyaspor Taraftarlar Derneği'nden Passolig Uyarısı
 Malatyaspor Taraftarlar Derneği, Passolig satışlarının yetersiz olmasından dolayı bir açıklama yaparak, camiaya Passolig sayısını arttırma çağrısında bulundu.

Dernek adına konuşan Murat Alpay, "Profesyonel ligde tek takımı bulunan 800 bin nüfuslu bir kente bu sayı yakışmıyor" dedi.

Taraftara çağrıda bulunarak sözlerine başlayan Alpay, "Passolig'i almak zorundayız. Artık eskisi gibi bilet sistemi yok. Dolayısıyla 'ben şuradan girerim, bu kapıdan girerim' diye bir şey yok. Hepimiz Passoligimizi almak zorundayız. Taraftarlar derneği olarak bir organizasyonumuz oldu. Eski belediyenin önünde bir stant açtık. Bu şekilde insanları bilgilendirdik. Aynı zamanda Passolig'de kendi yerini açtı. 3 dakika içerisinde 16 TL karşılığında hemen kartınızı veriyor. Buradan taraftarlarımıza tek diyeceğim şu; Malatya şehri çok büyük bir şehir. Biz bir ilçe takımı değiliz. Biz koskocaman Malatyasporuz. Ne olursa olsun bu şehirde kravatlılar gider atkılılar kalır. Bu şehrin sahibi taraftardır. Onun için herkes taşın altına elini koysun. Büyük fedakarlıklar yapmak lazım. Mücadele etmek lazım. En önemlisi bu iş yürek işi. Biz bu zamana kadar hep yüreğimizi ortaya koyduk. Hiçbir menfaat beklemeden takımımızı destekledik. Bu uzun maratonda desteğimiz sonuna kadar devam edecek. Taraftarlarımız da artık gerekeni yapsın. Bir kahve az içsinler, ne bileyim kız arkadaşlarıyla sinemaya 1 gün eksik gitsinler" dedi.

Murat Alpay, Malatya'ya yapılan yeni stattaki çalışmaların ağır gitmesiyle ilgili de konuşarak, 3. ligde mücadele eden Zonguldakspor'un taraftarının takımlarının stadını yeni sezona yetiştirmek için ortaya koyduğu çabanın kendilerine de örnek olması gerektiğini vurguladı.

Malatya'nın büyükşehir olmasına rağmen yeni stadın tamamlanması noktasında yöneticilerin ortaya koyduğu çabanın yetersiz olduğunu belirten Alpay, yetkilileri göreve çağırdı.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Evkur Yeni Malatyaspor'da Ravcı İddialı Konuştu
Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Sorumlusu Ali Ravcı, “Teknik direktör olsa da olmasa da çıkıp aslan gibi...

Haberi Oku